БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВЯТИЙ МИХАЙЛО"

Контакти

Юридична адреса
65043, ВУЛ.ТОЛБУХІНА, 135, КВ.7, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Василевська Вікторія Арсенівна
Код ЄДРПОУ25934318
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СВЯТИЙ МИХАЙЛО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВЯТИЙ МИХАЙЛО"» присвоєно код 25934318.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВЯТИЙ МИХАЙЛО"» є Василевська Вікторія Арсенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВЯТИЙ МИХАЙЛО"» — ВУЛ.ТОЛБУХІНА, 135, КВ.7, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СВЯТИЙ МИХАЙЛО”»
Поділіться інформацією в соцмережах