СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ

Контакти

Юридична адреса
67844, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Кароліно-Бугаз, вул. Леніна, 1в, к. 505
Телефони
Керівник
Тятюшкін Микола Павлович
Код ЄДРПОУ25934382
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ» присвоєно код 25934382.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ» є Тятюшкін Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Кароліно-Бугаз, вул. Леніна, 1в, к. 505.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ОВІДІОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО О’БЄДНАННЯ ЛІВИХ»
Поділіться інформацією в соцмережах