ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАТИШОК"

Контакти

Юридична адреса
65101, м. Одеса, просп. Жукова, 15а
Телефони
Керівник
Каспер Марина Вікторівна
Код ЄДРПОУ25934442
Дата реєстрації01.03.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ”ЗАТИШОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАТИШОК"» присвоєно код 25934442.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАТИШОК"» є Каспер Марина Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАТИШОК"» — м. Одеса, просп. Жукова, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ”ЗАТИШОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах