ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
65023, м. Одеса, вул. Водопровідна, 28, к. 3
Телефони
Керівник
Михайлов Михайло Іванович
Код ЄДРПОУ25934459
Дата реєстрації26.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25934459.

Керівником підприємства «ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Михайлов Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — м. Одеса, вул. Водопровідна, 28, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАН, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах