УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
48100, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Шевченка, 3б
Телефони
Керівник
Гумніцький Богдан Романович
Код ЄДРПОУ25934531
Дата реєстрації15.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ» присвоєно код 25934531.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ» є Гумніцький Богдан Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ» — Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Шевченка, 3б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах