ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
48100, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, пров. Князя Василька, 6
Телефони
Керівник
Зазуляк Марія Павлівна
Бухгалтер
Хома Ганна Петрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ25934749
Дата реєстрації04.01.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25934749.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» є Зазуляк Марія Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» — Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, пров. Князя Василька, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ГОСПРОЗРАХУНКОВИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ”ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ” РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах