ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Контакти

Юридична адреса
46001, м. Тернопіль, вул. Долі, 5
Телефони
Керівник
Місько Віктор Володимирович
Код ЄДРПОУ25935192
Дата реєстрації14.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» присвоєно код 25935192.

Керівником підприємства «ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» є Місько Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» — м. Тернопіль, вул. Долі, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах