ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
48501, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Шевченка, 21
Телефони
Керівник
Яблонь Василь Федорович
Код ЄДРПОУ25935298
Дата реєстрації16.11.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ”ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25935298.

Керівником підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ"» є Яблонь Василь Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ"» — Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Шевченка, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ”ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах