ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"

Контакти

Юридична адреса
46016, м. Тернопіль, вул. Київська, 3а
Телефони
Керівник
Гавдида Василь Михайлович
Код ЄДРПОУ25935476
Дата реєстрації10.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"» присвоєно код 25935476.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"» є Гавдида Василь Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"» — м. Тернопіль, вул. Київська, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”»
Поділіться інформацією в соцмережах