ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
48600, ВУЛ.О. ПОПОВИЧА, 6, 3, М.ЗАЛІЩИКИ, ЗАЛІЩИЦЬКИЙ р-н., ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Кулачковський Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ25935542
Дата реєстрації07.06.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25935542.

Керівником підприємства «ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» є Кулачковський Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ» — ВУЛ.О. ПОПОВИЧА, 6, 3, М.ЗАЛІЩИКИ, ЗАЛІЩИЦЬКИЙ р-н., ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах