ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47233, Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Бліх
Керівник
Марціяш Ганна Михайлівна
Код ЄДРПОУ25935571
Дата реєстрації17.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25935571.

Керівником підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Марціяш Ганна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Зборівський р-н, с. Бліх.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ С. БЛІХ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах