ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧЕПІОН"

Контакти

Юридична адреса
48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Залізнична, 68
Телефони
Керівник
Геравс Юрій Іванович
Код ЄДРПОУ25935602
Дата реєстрації05.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ЧЕПІОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧЕПІОН"» присвоєно код 25935602.

Керівником підприємства «ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧЕПІОН"» є Геравс Юрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ЧЕПІОН"» — Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Залізнична, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”ЧЕПІОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах