ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
46008, м. Тернопіль, вул. Крушельницької, 18, оф. 905
Керівник
Біскупський Богдан Васильович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ25935795
Дата реєстрації07.05.2004
Дата оновлення20.01.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25935795.

Керівником підприємства «ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Біскупський Богдан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА» — м. Тернопіль, вул. Крушельницької, 18, оф. 905.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛИЧИНА, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах