КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
47002, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Акімова, 26
Телефони
Керівник
Павловська Галина Ігнатівна
Код ЄДРПОУ25935921
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25935921.

Керівником підприємства «КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Павловська Галина Ігнатівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Акімова, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕМЕНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах