БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОКТУС"

Контакти

Юридична адреса
08293, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Буча, вул. Тургенєва, 57а
Телефони
Керівник
Децик Мирослава Василівна
Код ЄДРПОУ25935938
Дата реєстрації22.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДОКТУС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОКТУС"» присвоєно код 25935938.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОКТУС"» є Децик Мирослава Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОКТУС"» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Буча, вул. Тургенєва, 57а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ДОКТУС”»
Поділіться інформацією в соцмережах