РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН" ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
48201, Тернопільська обл., Гусятинський р-н, смт. Гусятин, вул. Надозерна, 4
Керівник
Яцюк Віталій Олексійович
Код ЄДРПОУ25935984
Дата реєстрації29.12.2011
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН” ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН" ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25935984.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН" ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Яцюк Віталій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН" ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Тернопільська обл., Гусятинський р-н, смт. Гусятин, вул. Надозерна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ СМТ ГУСЯТИН” ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах