БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н., село Біла, ВУЛ.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ /БІЛЕЦЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ/
Телефони
Керівник
Коваль Ігор Методійович
Код ЄДРПОУ25936107
Дата реєстрації18.06.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО» присвоєно код 25936107.

Керівником підприємства «БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО» є Коваль Ігор Методійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н., село Біла, ВУЛ.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ /БІЛЕЦЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ/.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛА, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФУТБОЛУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах