ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЛІЛЕЯ"

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Депутатська, 5б
Телефони
Керівник
Шпиляк Віталій Петрович
Код ЄДРПОУ25936271
Дата реєстрації25.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЛІЛЕЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЛІЛЕЯ"» присвоєно код 25936271.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЛІЛЕЯ"» є Шпиляк Віталій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЛІЛЕЯ"» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Депутатська, 5б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ 4-Х КВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЛІЛЕЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах