ТОВАРИСТВО "ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ" ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА

Контакти

Юридична адреса
47201, Тернопільська обл., Зборівський р-н, м. Зборів, вул. Хмельницького, 45
Керівник
Лобур Тарас Богданович
Код ЄДРПОУ25936292
Дата реєстрації29.10.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО ”ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ” ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО "ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ" ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА» присвоєно код 25936292.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО "ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ" ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА» є Лобур Тарас Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО "ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ" ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА» — Тернопільська обл., Зборівський р-н, м. Зборів, вул. Хмельницького, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО ”ЗБОРІВСЬКА КОЗАЦЬКА СІЧ” ІМ. ПОЛКОВНИКА ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО ІВАНА БОГУНА»
Поділіться інформацією в соцмережах