СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ

Контакти

Юридична адреса
47400, Тернопільська обл., Лановецький р-н, м. Ланівці, пров. Залізничний, 1
Телефони
Керівник
Друзюк Степан Іванович
Код ЄДРПОУ25936300
Дата реєстрації19.07.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ» присвоєно код 25936300.

Керівником підприємства «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ» є Друзюк Степан Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ» — Тернопільська обл., Лановецький р-н, м. Ланівці, пров. Залізничний, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЇ, ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ВІРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах