РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
47600, Тернопільська обл., Козівський р-н, смт. Козова, вул. Грушевського, 34
Телефони
Керівник
Кульбаба Володимир Євгенович
Код ЄДРПОУ25936381
Дата реєстрації15.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25936381.

Керівником підприємства «РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Кульбаба Володимир Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Тернопільська обл., Козівський р-н, смт. Козова, вул. Грушевського, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах