ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
55001, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 23, к. 93
Керівник
Волчко Христина Дмитрівна
Код ЄДРПОУ25936659
Дата реєстрації27.02.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25936659.

Керівником підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Волчко Христина Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 23, к. 93.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах