РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ"

Контакти

Юридична адреса
54058, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., ВУЛИЦЯ БУТОМИ, б. 1/1
Керівник
Тимофієнко Олена Вікторівна
Код ЄДРПОУ25936866
Дата реєстрації03.10.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ"» присвоєно код 25936866.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ"» є Тимофієнко Олена Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ"» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., ВУЛИЦЯ БУТОМИ, б. 1/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах