ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Московська, 11, к. 17
Керівник
Стехин Петро Дмитрович
Код ЄДРПОУ25936990
Дата реєстрації24.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25936990.

Керівником підприємства «ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ» є Стехин Петро Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ» — м. Миколаїв, вул. Московська, 11, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕТЯ ХВИЛЯ, МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах