ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 21, к. 141
Керівник
Вакуленко Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ25937009
Дата реєстрації07.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА» присвоєно код 25937009.

Керівником підприємства «ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА» є Вакуленко Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА» — м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 21, к. 141.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВАНГЕЛЬСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА»
Поділіться інформацією в соцмережах