МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ

Контакти

Юридична адреса
54055, м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 91
Керівник
Чабанюк Любов Володимирівна
Код ЄДРПОУ25937179
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ» присвоєно код 25937179.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ» є Чабанюк Любов Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ» — м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ»
Поділіться інформацією в соцмережах