ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА

Контакти

Юридична адреса
87651, Донецька обл., Новоазовський р-н, с. Саханка
Керівник
Месечко Микола Іванович
Кількість співробітників200 чел.
Код ЄДРПОУ25937771
Дата реєстрації14.11.2000
Дата оновлення05.05.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА» присвоєно код 25937771.

Керівником підприємства «ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА» є Месечко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА» — Донецька обл., Новоазовський р-н, с. Саханка.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛІЧ-АГРО-ДОНБАС, ДЧП ВАТ ММК ІМ.ІЛЛІЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах