ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК

Контакти

Юридична адреса
86111, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Городецька, 91
Телефони
Керівник
Кіяшко Сергій Омелянович
Код ЄДРПОУ25938196
Дата реєстрації03.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК» присвоєно код 25938196.

Керівником підприємства «ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК» є Кіяшко Сергій Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Городецька, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНБАСШАХТОБУД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МАКІЇВСЬКОГО ШАХТОБУДІВЕЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ВАТ ДХК»
Поділіться інформацією в соцмережах