ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
86151, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Московська, 60, к. 4
Телефони
Керівник
Джаббаров Рустам Мусалімович
Код ЄДРПОУ25938210
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25938210.

Керівником підприємства «ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Джаббаров Рустам Мусалімович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Московська, 60, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТТЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах