РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
92031, Луганська обл., Лутугинський р-н, с. Волнухине, вул. Кар’єрна, 1
Керівник
Іванов Ігор Борисович
Код ЄДРПОУ25938316
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25938316.

Керівником підприємства «РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Іванов Ігор Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Луганська обл., Лутугинський р-н, с. Волнухине, вул. Кар’єрна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОМАШКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах