ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК

Контакти

Юридична адреса
93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, м. Попасна, пл. Леніна, 2
Телефони
Керівник
Радькова Ольга Віталіївна
Код ЄДРПОУ25938374
Дата реєстрації03.02.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК» присвоєно код 25938374.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК» є Радькова Ольга Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК» — Луганська обл., Попаснянський р-н, м. Попасна, пл. Леніна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОПАСНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖІНОК»
Поділіться інформацією в соцмережах