УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА "СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО"

Контакти

Юридична адреса
94682, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Рафайлівка, вул. Комсомольська, 32
Телефони
Керівник
Голишев В’ячеслав Михайлович
Код ЄДРПОУ25938479
Дата реєстрації28.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ”СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА "СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО"» присвоєно код 25938479.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА "СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО"» є Голишев В’ячеслав Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА "СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО"» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Рафайлівка, вул. Комсомольська, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ”СВЯТОГО ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО”»
Поділіться інформацією в соцмережах