ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, пл. Контрактова, 7г
Телефони
Керівник
Бікла Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ25938569
Дата реєстрації16.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25938569.

Керівником підприємства «ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Бікла Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, пл. Контрактова, 7г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧАЙКА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах