ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО "УСТРЄМЛЄНІЄ"

Контакти

Юридична адреса
94520, Луганська обл., м. Хрустальний, МАГІСТРАЛЬНА, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, б. 1
Телефони
Керівник
Качур Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ25938575
Дата реєстрації12.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”УСТРЄМЛЄНІЄ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО "УСТРЄМЛЄНІЄ"» присвоєно код 25938575.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО "УСТРЄМЛЄНІЄ"» є Качур Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО "УСТРЄМЛЄНІЄ"» — Луганська обл., м. Хрустальний, МАГІСТРАЛЬНА, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, б. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕРІХОВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”УСТРЄМЛЄНІЄ”»
Поділіться інформацією в соцмережах