ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62
Телефони
Керівник
Шкіря Олег Іванович
Код ЄДРПОУ25938581
Дата реєстрації29.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО» присвоєно код 25938581.

Керівником підприємства «ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО» є Шкіря Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО» — Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах