ЕКРАН, ГО

Контакти

Юридична адреса
91004, Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., ГОСТРА МОГИЛА, б. 11, кімната 1 А
Телефони
Керівник
Антонов Валерій Володимирович
Код ЄДРПОУ25938670
Дата реєстрації16.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКРАН, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКРАН, ГО» присвоєно код 25938670.

Керівником підприємства «ЕКРАН, ГО» є Антонов Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКРАН, ГО» — Луганська обл., м. Луганськ, Ленінський р-н., ГОСТРА МОГИЛА, б. 11, кімната 1 А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКРАН, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах