МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
92000, Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, пров. Жовтневий, 1
Телефони
Керівник
Сергієнко Григорій Ілліч
Код ЄДРПОУ25939103
Дата реєстрації29.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД» присвоєно код 25939103.

Керівником підприємства «МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД» є Сергієнко Григорій Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД» — Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, пров. Жовтневий, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИЛОСЕРДЯ, РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЛІКАРНЯНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах