МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
94415, Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Свердлова, 11
Телефони
Керівник
Борисенко В’ячеслав Петрович
Код ЄДРПОУ25939511
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА» присвоєно код 25939511.

Керівником підприємства «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА» є Борисенко В’ячеслав Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Молодогвардійськ, вул. Свердлова, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКА МІСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах