ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
93340, Луганська обл., Попаснянський р-н, смт. Комишуваха, вул. Октябрська, 7
Телефони
Керівник
Клименко Юрій Іванович
Код ЄДРПОУ25939534
Дата реєстрації06.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» присвоєно код 25939534.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» є Клименко Юрій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» — Луганська обл., Попаснянський р-н, смт. Комишуваха, вул. Октябрська, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ СМТ. КОМИШУВАХА, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах