САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬ-2"

Контакти

Юридична адреса
94204, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Ленінградська, 51
Телефони
Керівник
Деркач Валентин Вікторович
Код ЄДРПОУ25939557
Дата реєстрації23.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”СТАЛЬ-2”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬ-2"» присвоєно код 25939557.

Керівником підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬ-2"» є Деркач Валентин Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "СТАЛЬ-2"» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Ленінградська, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”СТАЛЬ-2”»
Поділіться інформацією в соцмережах