СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Контакти

Юридична адреса
94013, Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Лобачевського, 29
Телефони
Керівник
Балабан Юрій Семенович
Код ЄДРПОУ25939706
Дата реєстрації09.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» присвоєно код 25939706.

Керівником підприємства «СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» є Балабан Юрій Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» — Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Лобачевського, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СХІД, ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»
Поділіться інформацією в соцмережах