НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Шевченка, 1
Телефони
Керівник
Супрунюк Олександр Олексійович
Код ЄДРПОУ25939741
Дата реєстрації12.05.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА» присвоєно код 25939741.

Керівником підприємства «НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА» є Супрунюк Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА» — Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Шевченка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах