КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 19
Телефони
Керівник
Муляр Клавдія Василівна
Код ЄДРПОУ25939787
Дата реєстрації26.03.2001
Дата оновлення25.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25939787.

Керівником підприємства «КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Муляр Клавдія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАТІОН, ПРОФСПІЛКА ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах