ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
29000, ВУЛ.ВОЛОДИМИРСЬКА, 65, КВ.44, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Решовський Микола Антонович
Код ЄДРПОУ25940046
Дата реєстрації05.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25940046.

Керівником підприємства «ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Решовський Микола Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — ВУЛ.ВОЛОДИМИРСЬКА, 65, КВ.44, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОБУТ, ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах