ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2
Керівник
Самолюк Неля Гнатівна
Код ЄДРПОУ25940052
Дата реєстрації22.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25940052.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ» є Самолюк Неля Гнатівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ» — м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЖІНОК-ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах