ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
29000, ВУЛ.ЩОРСА, 42, КВ.93, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Персіянова-Гаврилюк Наталія Сергіївна
Код ЄДРПОУ25940365
Дата реєстрації31.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ» присвоєно код 25940365.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ» є Персіянова-Гаврилюк Наталія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ» — ВУЛ.ЩОРСА, 42, КВ.93, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НАРОДУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах