ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА

Контакти

Юридична адреса
36000, м. Полтава, вул. Жовтнева, 42
Керівник
Козицький Володимир Едуардович
Код ЄДРПОУ25940922
Дата реєстрації30.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА» присвоєно код 25940922.

Керівником підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА» є Козицький Володимир Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА» — м. Полтава, вул. Жовтнева, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР ІМ. І.В. ШЕМЯКІНА»
Поділіться інформацією в соцмережах