№ 49, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
39602, Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., ПОСПЕКТ СВОБОДИ, б. 34-А
Телефони
Керівник
Роман Максим Сергійович
Код ЄДРПОУ25941034
Дата реєстрації06.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «№ 49, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «№ 49, ОСББ» присвоєно код 25941034.

Керівником підприємства «№ 49, ОСББ» є Роман Максим Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «№ 49, ОСББ» — Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., ПОСПЕКТ СВОБОДИ, б. 34-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «№ 49, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах