ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Контакти

Юридична адреса
38100, Полтавська обл., Зіньківський р-н, смт. Опішня, вул. Перемоги, 39а
Керівник
Білаш Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ25941206
Дата реєстрації17.02.1995
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ » присвоєно код 25941206.

Керівником підприємства «ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ » є Білаш Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ » — Полтавська обл., Зіньківський р-н, смт. Опішня, вул. Перемоги, 39а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОПІШНЯНСЬКА СЕЛИЩНА СПІЛКА ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах