ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
38500, Полтавська обл., Диканський р-н, смт. Диканька, вул. Панаса Мирного, 15
Телефони
Керівник
Троян Ольга Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ25941330
Дата реєстрації02.12.2003
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25941330.

Керівником підприємства «ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Троян Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Полтавська обл., Диканський р-н, смт. Диканька, вул. Панаса Мирного, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРОЯНДА., СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах